Zenfolio | Petr Hirsch | Spain II. and Gibraltar * Španělsko II. a Gibraltar

Seville, Cádiz, Tarifa and there I decide not to cross to Africa and stay in Europe. My decision was to walk on GR7 - E4 (European long distance walking trail) to France. Way-marking was in different qualities, so I was many time lost. I crossed Sierra Nevada, climbed up the highest mountain of continental Spain - Mulhacén, which is 11 413 ft high above sea level. From Alcoi I walked to Cumbre del Sol, which is near Javea, to visit Czech friends I met few months ago in Cádiz.. After that I reached Valencia, Barcelona, Montserrat. I also tried another long distance trails, for example GR92. Interesting place on my walk among others was famous pilgrim destination Caravaca de la Cruz. From Montserrat I took direction to Andorra, where I arrived after 136 days of walking in Spain and I finished walking all around the Iberian Peninsula. It was 1820 unforgettable miles.
*
Sevila, Cádiz, Tarifa, kde jsem se rozhodl nepřeplout do Afriky a pokračovat v putování Evropou. Využil jsem dálkové turistické trasy GR7 - E4 (Evropská dálková pěší trasa) do Francie. Značení na mnoha místech nebylo příliš kvalitní a udržované, tak jsem se mnohokrát ztratil. Přešel jsem přes pohoří Sierra Nevada, vylezl na nejvyšší horu kontinentálního Španělska - Mulhacén, který je vysoký 3 478 m.n.m. Z městečka Alcoi jsem došel do Cumbre del Sol, které se nachází nedaleko turistického městečka Javea, protože jsem zde navštívil české přátelé, které jsem potkal před pár měsíci v Cádizu. Poté, co jsem prošel Valencií, Barcelonou, ​​Montserratem. Okusil jsem ii další dálkové trasy, například GR92. Zajímavé místo, kterým jsem prošel je mimo jiné Caravaca de la Cruz nebo Camino del Rey, které je označováno za nejnebezpečnější stezku. Z Montserratu jsem pokračoval směrem do Andorry, kam jsem dorazil po 136 dnech chůze Španělskem a tím jsem dokončil obejití celého Pyrenejského poloostrova. Bylo to nezapomenutelných 2 929 kilometrů.
Spain * ŠpanělskoSpain - Puntales (Andalusia)Spain - San Fernando (Andalusia)Spain - Campano (Andalusia)Spain - Conil de la Frontera (Andalusia)Spain - Roche (Andalusia)Spain - Roche (Andalusia)Spain - Zahora (Andalusia)Spain - Zahara de los Atunes (Andalusia)Spain - Zahara de los Atunes (Andalusia)Spain - Tarifa (Andalusia)Spain - Tarifa (Andalusia)Spain - Tarifa (Andalusia)Spain - Tarifa (Andalusia)Spain - Tarifa (Andalusia)Spain - Puente Mayorga (Andalusia)Gibraltar - Rosia (Andalusia)Gibraltar - Rosia (Andalusia)Gibraltar - Rosia (Andalusia)Gibraltar - Rosia (Andalusia)

Categories & Keywords
Category:Travel and Places
Subcategory:Europe
Subcategory Detail:Spain
Keywords:16000 km vejšlap, 9940 miles walk, Buen Camino, Christianity, Europe, Evropa, Jeruzalémská cesta, Jeruzalémská stezka, P i L g R i M, P o U t N í K, Petr Hirsch, Spain, The Jerusalem Way, Ultreia, camping, cesta, chůze, dálková turistika, dálkové putování, dálkový pochod, kempování, křesťanství, long distance walking, na cestě, nature, on the way, pelerinage, peregrino, pilgrim, pilgrimage, pouť, putovat, putování, putující, příroda, the way, turistika, vejšlap, walk, walking, Španělsko